Kadra

Stajnia Wydrza fotografie z aparatu (17).jpg

Jerzy Nidecki

Z końmi związany od najmłodszych lat. Wiedzę i doświadczenie zdobywał w rodzinnych S.K. Reszkowce na Podlasiu. Pasjonat konkurencji ujeżdżenia, trener koni oraz zawodnik. Prowadzi treningi sportowe, przygotowanie do zawodów oraz zajęcia z poziomu III. Stale się kształci biorąc udział w szkoleniach i konsultacjach. Podopieczni Jerzego z powodzeniem odnoszą sukcesy na czworobokach zdobywając klasy sportowe ( II i III) oraz odznaki, również te złote.

IMG_9870.jpg

Weronika Nidecka

Instruktor Szkolenia Podstawowego, sędzia konkurencji ujeżdżenia oraz zawodniczka z II klasą sportową. Z wykształcenia pedagog. Absolwentka kierunku ,,Naukowe Podstawy Treningu Koni" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Zajmuje się głównie treningiem par koń-jeździec, przygotowaniem do egzaminów na odznaki PZJ, treningami z poziomu III oraz prowadzi zajęcia teoretyczne. Stale się rozwija i trenuje pod okiem męża - Jerzego Nideckiego.

Stajnia Wydrza fotografie z aparatu (98).jpg

Damian Kopeć

Skrupulatność i opanowanie - te dwa słowa najlepiej opisują pana Damiana. W świat jeździectwa wprowadza poczatkujących pasjonatów i stawia fundamenty podstaw wyszkolenia u naszych kursantów - poziomy I i II. Na swoich zajęcia zawsze stara się przekazać maksimum wiedzy, a wszystkie napotkane trudności skrupulatnie wyjaśnia.

Stajnia Wydrza fotografie z aparatu (13).jpg

Gabriela Dec

Związana ze Stajnią Wydrza od samego początku. Wychowanka Państwa Nideckich, czynna zawodniczka konkurencji ujeżdżenia (III klasa sportowa). Szkoli uczniów z poziomu I i II w soboty i niedziele. Podczas prowadzonych zajęć dba przede wszystkim o dobre samopoczucie jeźdźców, dzięki czemu czują się oni swobodniej i pewniej. Sama stale się dokształca i pilnie trenuje pod okiem Weroniki i Jerzego Nideckich.